Back to Home

Ulaşılabilir Lüks

İç mekanlar için konfor ortağınız

Bu ülkenin kadınlarının emeği!

Üreten kadınlara destek oluyoruz!

Home Badie – El Yapımı Ürünler
1-1-500×500
gokce

Home Badie

Home Badie’de olanaklar dahilinde, bir kadın dayanışması oluşturup yürütme fikri son derece öznel ve empatik bir duyuşla eyleme konulmuştur. 

Amacımız

Amacımız; çalıştığımız tedarikçilerimizle birlikte büyümek ve her geçen gün bünyemize yeni bir kadın girişimci katarak butik ve özgün tasarımların, el emeğiyle harmanlandığı bir konsept oluşturabilmek.

Rüyamız

Bu yola çıkarken yerel unsurları, estetik bir zevkle işleyip global ölçekte bir imzaya dönüştürmek bizim en büyük rüyamızdı. Bu yolda dayanışmanın gücüne inanıyoruz ve sizlerin desteği inancımızı güçlendiriyor. Bu buluşmadan dolayı Home Badie ailesi olarak çok heyecanlıyız.

postcard_flower.png

"Üreten Kadınlara Destek Projesi" kapsamında, üretilen tüm el emeği ürünler Home Badie'de satılmaktadır.

Home Badie olarak sürdürülebilirlik anlayışımız, tüm paydaşlarımızın ortak iyiliğini gözeten işletme yönetimi için bilimi ve küresel en iyi uygulamaları esas almaktır. Bu bağlamda ürünlerimizin tasarım ve üretim süreçlerinde geniş bir coğrafyanın yerel kadınlarının el emeği kullanılmaktadır.

ücretsiz kargo icon

Ücretsiz Kargo

Home Badie'den yapacağınız 500₺ ve üzeri tüm alışverişleriniz tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.
postcard_box_04.png

El Yapımı

Ürünlerimizin %80'i bu ülkenin kadınları tarafından el emeği ile üretilmektedir. Home Badie olarak kadın üreticileri desteklemek için çıktığımız bu yolda bize katılın.
postcard_box_03.png

100% Doğal Malzemeler

Tüm ürünlerimiz yüksek kaliteli pamuklu kumaş ve ketenden üretilmektedir. Tamamı Türk pamuğundan üretilen hipo-alerjenik ürünlerimiz yaşam alanlarınızı yeniden dizayn etmeniz için tasarlandı.

Çok Satanlar

Home Badie’de bu hafta en çok satan ürünler


E-Bülten Kayıt

postcard_flower_03.png

Bizi Instagram'dan takip edin

1
0